Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

GRODNO DECOR na targach Warsaw Home EXPO 2016

26.10.2016

W dniach 21-23 października odbyła się w centrum konferencyjno - wystawienniczym PTAK Warsaw Expo pierwsza edycja międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home, na których jednym z wystawców była firma GRODNO S.A. prezentująca segment GRODNO DECOR. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. Celem targów było przedstawienie pasjonatom wnętrz najnowszych trendów, kultowych rozwiązań i sprawdzonych technologii. Targi odwiedziło wielu uczestników, a  stoisko GRODNO DECOR cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzający byli pozytywnie zaskoczeni nowym segmentem i  jego  ofertą. Obsługa stoiska chętnie odpowiadała na pytania uczestników, prezentowała produkty, a także podsuwała zainteresowanym ciekawe  rozwiązania w dziedzinie oświetlenia i osprzętu dekoracyjnego. Także architekci, którzy odwiedzili w tych dniach  targi nie pozostali obojętni na stoisko GRODNO DECOR. Chętnych do dalszej współpracy nie brakowało. Na stoisku zaprezentowano produkty  m.in. producentów takich jak Fontini, Fede, Gira, Jung, Berker, Legrand, Kontakt Simon czy Efapel. Można było obejrzeć z bliska lampy podłogowe Zuma Line Antenne, Zuma Line Seville, a także Milagro Mercurio.

 

Swoje pierwsze targi segment GRODNO DECOR z pewnością może zaliczyć do udanych. Zainteresowanym, którym nie udało się dotrzeć na tegoroczne targi Warsaw Home, a chcieliby  zapoznać się z ofertą GRODNO DECOR   wszelkich informacji udzieli im Specjalista ds. Architektury wnętrz Paweł Korzeniewski tel. 504 829 855 pkorzeniewski@grodno.pl

 

Przypominamy, iż GRODNO DECOR ma swoje biuro w Warszawie przy ul. Dobrej 26 (wejście od Tamki).

 

 

 

Aktualności

Sieć sprzedaży