Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Grodno Cup 2019 - X jubileuszowa edycja

17.06.2019

Po raz pierwszy GRODNO wzniosło do góry Puchar Prezesa Grodno S.A. !

15 czerwca 2019 roku, na terenie Centrum Piłkarskiego FCB Escola Varsovia odbyła się X Jubileuszowa Edycja Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezesa GRODNO S.A. Grodno Cup 2019

W turnieju udział wzięły 23 drużyny z całej Polski. Gościem specjalnym Turnieju byli Reprezentanci Polski z drużyny Kazimierza Górskiego, która w roku 1972 zdobyła Mistrzostwo Olimpijskie, a w 1974 roku była trzecią drużyną Mundialu w Niemczech. Zawodnicy dzielnie znosili upał i dawali z siebie absolutnie wszystko czego efektem były wspaniałe bramki, przerzuty czy bramkarskie parady.

Dla najmłodszych kibiców podczas trwania Turnieju dostępna była strefa atrakcji dla dzieci, w której oprócz bogatego programu animacyjnego czekały Alpaki, Pyton tygrysi, strefa garncarstwa tradycyjnego oraz prawdziwy chodzący po gwoździach i plujacy ogniem fakir. 

Ta X edycja na pewno zostanie długo w pamięci wszystkich uczestników. Gratulujemy i dziękujemy za obecność na organizowanych przez nas zawodach oraz pikniku.

 

I miejsce GRODNO

II miejsce APIN

III miejsce MUNIAK

król strzelców - Mateusz Morawski BERICAP

Aktualności

Sieć sprzedaży