Menu główne

DOŁĄCZ DO NAS !

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

 

Czy wiesz, że oświetlenie może wpływać na Twój wzrok ?

Aż 80% bodźców z otoczenia odbieramy poprzez zmysł wzroku. Pozostałe - węch, słuch, dotyk oraz smak - zbierają łącznie jedynie 20% danych. Właśnie dlatego jak  ość naszego życia zależy od tego, jak je widzimy. A widzimy je tak, jak… oświetlimy. 

Czy wiesz, że ludzkie oko potrzebuje z wiekiem coraz więcej światła?

Warto pamiętać, że nie przez całe życie widzimy tak samo. Z wiekiem nasze oko traci część swoi  ch funkcji. Zmienia się percepcja barw czy też postrzeganie przedmiotów. Jednocześnie, z powodu degeneracji plamki żółtej siatkówki, staje się ono bardziej wrażliwe na jaskrawe światło. W podeszłym wieku należy zatem dostosowywać oświetlenie do rosnących potrzeb.

Mocniejsze światło wpłynie pozytywnie zarówno na układ wzrokowy, jak i układ regulujący rytm dobowy. Dostarczenie większej ilości światła może też zrekompensować jego gorsze przyswajanie. Przy wyższym natężeniu światła osoby starsze wciąż mogą widzieć względnie dobrze.

Przekonaj się sam jak to jest w praktyce w jednym z naszych oddziałów.

Gdzie kupić w sieci żródła światła PHILIPS testowane labolatoryjnie ?

POLECAMY:

Market Elektryczny.pl 

dla Klientów biznesowych platformę B2B

 

Więcej informacji o kampanii Philips

 

 

 

Aktualności

Sieć sprzedaży